vybavení

Vybavení naší zubní ordinace

Zubní křeslo Kavo

Stomatologická souprava nabízí velké množství předností v ergonomii a atraktivní design. Stacionární souprava s křeslem.


Horkovzdušný sterilizátor Stericell

Slouží k horkovzdušné sterilizaci materiálů při stanovených parametrech teploty a času.

Vysokofrekvenční proud - Electrosurge

Vysokofrekvenční proud při operačním zákroku umožňuje sterilní řez bez krvácení.

Opg GENDEX -2D panoramatický rentgen

Rentgen pro rutinní diagnostiku nabízí pro dospělého i dětského pacienta, bitewing a projekce na temporomandibulární klouby.


Thermaprep - Thermafil

Je spolehlivá technika plnění kořenových kanálků, patří k nejspolehlivějším technikám plnění, zaručuje pacientům třídimenzionální zaplnění za necelou polovinu času potřebného k plnění klasickými metodami.


Intraorální rentgen Planmeca Intra

Zhotoví kvalitní intraorální snímek s minimální radiační zátěží pacienta.

Bělící systém BEYOND Power Whitening System

Ordinační účinné bělení, navržené pro pohodlí, bezpečnost a potřeby pacientů s maximálními výsledky bělení.

RECIPROC

Celosvětově velice úspěšný systém pro preparaci kořenového kanálku pomocí pouze jednoho nástroje. Kromě preparace je systém efektivní také při odstraňování gutaperči a provizorních výplní při definitivním ošetření.

Míchací přístroj Pentamix 3 

Míchací přístroj pro otiskovací materiály Penta. Systém pro automatické míchání, dávkování a otiskovacích materiálů a materiálů pro registraci skusu.

Entonox

Přípravek je účinné analgetikum s rychlým nátupem, snadným podáváním a řízením, které se po ukončení inhalace rychle odbourává z těla..

EMS SWISS Piezon 

Ultrazvukové koncovky pro citlivější ošetření při kterém se odstraňuje zubní kámen

Ultramat 2 

Kapslový amalgamátor, který má přesný, mikroprocesorem řízený časový spínač, dokonalé a přesně rozmíchaní směsi přímo pro použití s optimální klinickou charakteristikou.


Intraorální kamera 

Bezprostřední vizuální informovanost pro pacienta o probíhající léčbě.


Parní sterilizátor - Millennium B

Je parní sterilizátor s kompletně elektronickou kontrolou řízenou mikroprocesorem, s nerezovou sterilizační komorou o obsahu 17 l.

Digitální radiografický zobrazovací systém Digora 

Přímá digitalizace intraorálních snímků vysoké kvality rozlišení při minimální expozici RTG zářením jsou ihned k dispozici zobrazené na monitoru a připraveny k možným úpravám.


Apexlokátor - Raypex 5 

Umožňuje přesné změření délky kořenového kanálku bez zbytečné rentgenologické kontroly a tím expozici RTG paprsky.

Air flow handy 3.0 PREMIUM - EMS

Velmi rychle a hlavně šetrně vyčistí zuby nejen od pigmentací a plaku, ale i neutralizuje povrchy zubů od kyselin a bakteriálních zbytků. Nový mobilní profylaktický přístroj splňuje i ty nejpřísnější požadavky na moderní profesionální čištění zubů v celém spektru ošetření SUB i SUPRAGINGIVÁLNĚ. Zasahuje i do nejhlubších paradontálních váčků - odstraňuje biofilm a s ním miliony potencionálních patogenních zárodků. Směs vzduchu a originálního air flow prášku se smísí s proudem vody pro rychlé a bezbolestné odstranění povlaku z celé dutiny ústní. Minimálně abrazivní a bez prašnosti.

Modely zubů 

Tyto patologické modely zubů slouží jako skvělá pomůcka pro pacienty, kteří zanedbávají péči o svůj chrup. Po shlédnutí tohoto modelu pacienti zajisté změní svoji preciznost v čistění zubů i jiné procesy v dodržování čistoty dutiny ústní.

Na modelech chrupu se dají rozeznat :

  • Zubní plak
  • Zubní kámen
  • Parodontitida
  • Zánět kořene
  • Zubní kaz s hladkým povrchem, boční zubní kaz
  • Zubní kořeny, cévy zubů i jejich nervy
  • Vnitřní struktury zubů
  • Zubní implantát